5 причин, щоб встановити відеоспостереження

5 причин, щоб встановити відеоспостереження

Встановлення системи відеоспостереження – це крок, здатний виключити усі ризики й дати повний контроль над територією. Разом з ідентифікацією та затриманням злочинців, що бажають проникнути на об’єкт, відеокамери дають й інші переваги. В результаті вкладені кошти в проектування, монтаж і самі пристрої окупаються вже через декілька місяців!

Ми підготували 5 основних переваг, які дає сучасна система відеоспостереження. Це допоможе зрозуміти, що ви отримаєте у результаті й як це можна застосовувати для розвитку підприємства.

1. Відвертання злочинів

Окрім фіксації правопорушення і можливістю своєчасного виклику служби безпеки або поліції для затримання злочинця, відеокамери діють й іншим чином – сама їх наявність відлякує лиходіїв. Бажання проникнути непоміченим у будинок або приміщення, швидше за все, пропаде. Злочинці двічі подумають, перш ніж щось робити. Говорячи простіше, наявність встановленої відеосистеми запобігає злочинам і стає гарантією безпеки.

2. Підвищення продуктивності праці

Дивно, але всього декілька відеокамер, встановлених в офісі або виробничому цеху, здатні удвічі підняти працездатність персоналу. Поза контролем керівництва співробітники працюють не так ефективно, спізнюються на роботу, не поспішають викладатися, пропадають в курилках чи не половину робочого часу. Встановлення відеокамер вмить змінює ситуацію й покращує дисциплінованість співробітників.

Тепер керівництво може побачити, чим зайнятий персонал в кожну хвилину часу, чи виконують співробітники свої службові обов’язки й чи знаходяться вони взагалі на своєму робочому місці.

3. Видалене управління компанією

З розвитком інтернет-технологій з’явилася можливість контролювати робочі процеси, не знаходячись при цьому на території об’єкту. Це можна робити з дому, іншого міста й навіть з іншої країни. Встановлені системи відеоспостереження дозволяють контролювати видалені об’єкти, філії або відділи, не витрачаючи часу на переїзди. В результаті діяльність компанії стає прозорішою, а за усіма процесами можна стежити під час відрядження і відпустки – все буде під наглядом.

4. Докази правопорушення

Встановлення відеоспостереження дає спокій і захист не лише від зовнішнього проникнення, але й служить засобом контролю внутрішніх процесів – у тому числі порушень техніки безпеки. Деякі недобросовісні співробітники усіма способами намагаються отримати вигоду, підлаштовуючи нещасні випадки, ламаючи устаткування й висуваючи компанії неправдиві претензії. Не маючи доказів, захистити себе або свій бізнес буває вкрай важко. Із встановленою системою безпеки і відеокамерами такі інциденти стануть неможливими.

5. Оптимізація робочих процесів

Відеоспостереження може використовуватися для оптимізації усіх виробничих процесів: завдяки камерам можна швидко виявляти проблемні ділянки, що призводять до появи браку, контролювати «вузькі» місця й знаходити некваліфікованих або ледачих робітників.

Сучасні технології здатні стати предметом гордості будь-якого керівника! Захищаючи підприємство, вони дають ефективний інструмент управління з будь-якої точки світу!

Уверх