Для чого потрібне відеоспостереження на заводі

Для чого потрібне відеоспостереження на заводі

Розвиток систем відеоспостереження й розширення їх функціонала привів до значного стрибка в забезпеченні безпеки. Повсюдне впровадження відеокамер спростило роботу охорони підприємства й позначилося і на безпеці співробітників, і на якості виконання ними роботи, і на цілісності задіяного устаткування та ресурсів.

Сучасна система відеоспостереження для заводів і великих виробничих підприємств може встановлюватися з різними цілями. Приміром, це може бути протидія загрозі промислового шпигунства. Проте найголовніша перевага такого устаткування – це можливість виконання відразу декілька завдань.

Встановлення відеокамер по периметру заводу дозволяє охороні швидко реагувати на зовнішні загрози (наприклад, стороннє проникнення), забезпечує контроль безпеки (стеження за протипожежною безпекою в цехах, де задіяні горючі матеріали), виявлення неполадок устаткування, перешкода розкраданню власності компанії й багато що іншого. Говорячи простіше, встановлення відеоспостереження на заводі – це універсальне рішення, здатне допомогти у багатьох випадках.

Як підібрати відеоспостереження для заводу

Видеонаблюдение на заводеСтандартна система відеоспостереження складається з багатофункціональних відеокамер з високою роздільною спроможністю. В той же час відеоспостереження на заводі може бути як чорно-білим, так і кольоровим, дивлячись для яких завдань воно потрібне. Багато в чому саме від цього залежить і вартість устаткування.

Ключовим елементом систем безпеки заводу або ж невеликого промислового підприємства вважається охоронне відеоспостереження, що встановлюється по периметру і на прохідній. Тут часто використовуються камери з нічним підсвічуванням або встановлюється додаткове освітлення.

У маловикористовуваному цеху або зоні, де співробітники практично не з’являються, можна встановити недорогі чорно-білі відеокамери. Проте і в цьому випадку необхідно обирати якісне устаткування, здатне фіксувати дрібні деталі й ідентифікувати робітників.

Встановлена на заводі система відеоспостереження окупається досить швидко, при цьому значно підвищує його рентабельність. Вся річ у тому, що відеокамери чарівним чином впливають на працівників, підвищуючи якість їх роботи і знижуючи вірогідність крадіжок, робить співробітників більш дисциплінованими.

Крім того, охоронне відеоспостереження на заводі і фабриці – це незамінна складова частина СКУД – системи контролю управління доступом, вона дає можливість ідентифікувати працівників на вході й контролювати їх доступ в різні зони підприємства. Також відеокамери дозволяють фіксувати час приходу і відходу співробітників на робоче місце, перевіряти частоту перерв і перекурів.

Система відеоспостереження заводу підвищує рівень безпеки, піднімає ефективність підприємства й дозволяє швидко справлятися із зовнішніми і внутрішніми загрозами! І якщо ви ще не встановили на своєму заводі відеокамери, прийшов час зробити це!

Уверх