Для чого потрібне обслуговування систем безпеки

Для чого потрібне обслуговування систем безпеки

Максимально ефективною система безпеки буде тоді, коли усі її елементи працюють без неполадок. Якщо хоча б один компонент виходить з ладу – об’єкт, що охороняється, стає беззахисним або як мінімум потрапляє до зони ризику.

Щоб такого не сталося, слід дотримуватися графіку планових оглядів і ремонтів устаткування.

Для чого потрібне регулярне обслуговування відеокамер

Зачем нужно обслуживание систем безопасностиГоловні причини поломок відеокамер – вироблений ресурс, виробничий брак, допущені помилки при монтажі камери, відсутність регулярного сервісного обслуговування та негативна зовнішня дія: перепади температур, вологість, бруд або вандалізм. Ось чому після встановлення камери потребують налаштування і регулярного обслуговування.

Якщо нехтувати регулярними перевірками, пристрої забруднюються, забиваються пилом. Під термокожух може потрапляти волога через відсутність правильної герметизації, що призводить до виникнення корозії. Через часті перегрівання трапляються короткі замикання, з’являються неполадки з блоками живлення.

Регулярне обслуговування усуне ці проблеми. Сучасні засоби й технології дозволяють визначати проблеми, усувати забруднення, швидко й якісно ремонтувати устаткування.

Деякі прилади можна відремонтувати, але інші доведеться замінити. Проте проводити обслуговування пристроїв треба не лише коли проблеми вже існують, але й для того, щоб їх не допускати.

Основні завдання обслуговування систем безпеки

Ключові завдання обслуговування систем відеоспостереження:

  • Зовнішній огляд корпусу і кріплень: перевірка кріплень камери і дротів, стабільності функціонування приладів управління, перевірка наявності кришки на клемних колодках, усунення ушкоджень і чистка від пилу і бруду.
  • Перевірка правильності монтажу і налаштування: перевірка монтажу, налаштування зони видимості камери, чутливості і перевірка відсутності «мертвих зон».
  • Аналіз електричних параметрів: перевірка заземлення та опору ізоляції.

Ефективна система безпеки не може існувати без камер відеоспостереження. Камери дозволяють спостерігати за територією, виявляти правопорушення і відновлювати події. Для їх стабільної роботи треба проводити регулярне обслуговування, яке включає перевірку устаткування, вимір параметрів, налаштування і ремонт.

Обслуговування системи безпеки зробить її роботу безперебійною і скоротить ризики!

Уверх