Фізична охорона – це комплексний підхід

Фізична охорона – це комплексний підхід

Безпека робітників і збереження майна – основа роботи будь-якого підприємства. Створити таку безпеку допоможе фізична охорона!

Переваги цього типу охорони в тому, що на підприємстві постійно перебувають спеціально навчені спеціалісти, які швидше за будь-яке устаткування вичислять зловмисників й не допустять крадіжок або псуванню майна. Для більшої ефективності система безпеки доповнюється камерами відеоспостереження і контрольно-перепускним пунктом (це гарантує, що сторонні не потраплять на територію підприємства без дозволу), але саме охоронці стають її головним елементом.

Що дає фізична охорона

охранаФізична охорона потрібна на будь-якому підприємстві, але у неї може бути відразу два завдання: забезпечення безпеки робітників і матеріального майна. Для кожної компанії розробляється індивідуальний проект, в якому вказано, де будуть розміщені охоронці, які їх завдання та повноваження, які спецзасоби або устаткування вони можуть використовувати.  Враховується кількість будівель й місце їх розташування, кількість внутрішніх приміщень, специфіка виробництва і логістики, кількість співробітників, автотранспорту, який переміщається на території підприємства, графік роботи й багато що іншого.

Наприклад, виробництво напівпровідникової продукції на фабриці передбачає використання дорогого устаткування, й його безпека, так само як і безпека готової продукції, має бути під контролем. Тут важливо організувати не просто систему відеоспостереження, але й контролювати усю логістику підприємства.

Спочатку проводиться перевірка об’єкту, визначаються слабкі місця і можливі загрози. Визначаються місця розміщення устаткування та постів фізичної охорони. Причому охоронятися може як усе підприємство, так і окрема його частина: складальний цех, складські приміщення, окремі поверхи та приміщення.

Зазвичай фізична охорона передбачає встановлення постів охорони, створення контрольно-перепускного режиму й монтаж системи відеоспостереження. Контрольно-перепускний режим дозволить перевіряти кожного працівника і не допускати незаконного винесення продукції або устаткування. Сторонні перевірятимуться ще на вході. Окрім цього, охоронці патрулюватимуть внутрішню територію, стежитимуть за діями співробітників і роботою виробничого устаткування.

Фізична охорона – це повноцінний захист співробітників! Виключно технічними засобами забезпечити безпеку неможливо. Щоб ефективно контролювати ситуацію, потрібний комплексний підхід, коли застосовуються відразу декілька систем безпеки, але при цьому зберігається можливість оперативного втручання!

Уверх