Охорона для масових заходів – рішення для підвищення безпеки

Охорона для масових заходів – рішення для підвищення безпеки

Вечірки, концерти і спортивні матчі – події, де збирається велика кількість людей й може статися все, що завгодно, а тому забезпечення безпеки – основний етап організації таких заходів.

Фізична охорона запобіжить діям хуліганів, вандалам і злодіям, впорається з надзвичайними подіями й не допустить паніки в небезпечній ситуації.

Для яких заходів потрібна фізична охорона

Фізична безпека – це гарантія успішного проведення події будь-якого масштабу. Вона потрібна для культурних заходів, спортивних подій регіонального, національного і міжнародного рівня, ділових зустрічей, бізнес-переговорів і презентацій, корпоративів і вечірок для великої кількості людей, ярмарків і виставок.

Які загрози можливі на заході

Порядок на заході можуть порушити будь-які непередбачувані ситуації: хуліганство, вандалізм, проникнення сторонніх осіб і крадіжка особистого майна учасників і гостей. Особливо небезпечні для відвідувачів терористичні акти, які погрожують не лише здоров’ю, але й життю людей. Ось чому особливу увагу треба приділити організації охорони.

Люди в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, дрібні злодії та хулігани можуть зіпсувати враження від відвідування будь-якого заходу.

Що входить до послуги фізичної охорони

Головне завдання охоронців – запобігти або усунути будь-які порушення, що заважають проведенню заходу і впливають на безпеку гостей.

Щоб досягти вищого рівня безпеки, треба розробити схему розміщення постів фізичної охорони, продумати, яке устаткування і спецзасоби потрібні й який алгоритм дій буде в тій або іншій ситуації.

Місце, де проводитиметься захід, треба вивчити, визначивши усі можливі місця загроз. Слід організувати пропускний режим, щоб перевіряти гостей і не допускати попадання на територію заборонених предметів. У інших випадках потрібне патрулювання внутрішньої території й обмеження доступу до сцени або спортивного поля.

Професійні охоронці здатні швидко вичислити зловмисника й передати його поліції. Вони зупинять будь-які конфлікти між гостями та організаторами, а також проведуть перевірку території після завершення заходу.

Уверх