Скільки коштує система безпеки?

Скільки коштує система безпеки?

Система безпеки може допомогти захистити будинок, офіс, промислове підприємство й будь-який інший об’єкт від грабіжників і надзвичайних ситуацій. Але чи коштує це витрат? Давайте заглибимося в нюанси витрат на систему безпеки, щоб дізнатися, коли ціна стає прийнятною.

Сколько стоит система безопасностиВізьмемо середньостатистичну систему безпеки для такого ж середньостатистичного підприємства (у кожному окремому випадку вартість устаткування може мінятися).

  • Вартість устаткування: близько 9 000 грн за базове спорядження (панель управління, два датчики руху та шість датчиків доступу).
  • Вартість монтажу устаткування: від 0 до 5 000 грн, але зазвичай безкоштовно у разі купівлі устаткування у того ж оператора.
  • Витрати на технічне обслуговування: близько 250 грн на рік на нові батареї, деякі постачальники стягують плату за звертання до служби підтримки або розширену гарантію.

Скільки можна втратити, якщо не встановлювати систему безпеки?

За даними поліцейського департаменту, середня втрата за крадіжку зі зломом за 2019 рік склала 50 000 грн. Ця сума включає як вкрадені речі, так і ушкодження, що сталися під час проникнення. Безумовно, сума не описує сентиментальну цінність сімейних реліквій, предметів колекціонування й інших речей, які нелегко замінити. У результаті цифру сміливо можна збільшувати в два рази.

Професійний моніторинг – хороший помічник і для домашньої системи безпеки, і для підприємства, оскільки він залучає до процесу людей, спеціально навчених діям у разі стороннього проникнення на об’єкт, які знають, як діяти в критичній ситуації.

З точки зору витрат плата за моніторинг – найдорожча частина більшості систем безпеки, яка коштує в середньому 1 000 гривен на місяць. Ці дані ґрунтовані на аналізі послуг ста найбільших українських агентств безпеки, які ми досліджували за останній рік.

Чи вигідний моніторинг?

Як і у випадку з будь-якою іншою послугою, ціна тут залежить від характеристик об’єкту. В одному випадку необхідно стежити за невеликим ангаром або складом, а в другому за територією в декілька гектарів. У будь-якому випадку дорогий моніторинг включає більше функцій, таких як пристрої для розумного будинку і камери безпеки з функцією зчитування автомобільних номерів або розпізнавання обличь.

Суть будь-якого професійного плану моніторингу схожа: цілодобовий моніторинг об’єкту. Незалежно від того, чи виберете ви конкретний бренд, пристрій або функцію, зрештою все залежить від ваших особистих переваг і бюджету. Але зазвичай моніторинг дешевше за середньостатистичну систему безпеки з датчиками. І як мінімум, у декілька разів ефективніший.

Якщо ви хочете заощадити на своїй системі безпеки, можна відмовитися від камер відеоспостереження, детекторів диму і детекторів чадного газу на користь автономних версій. Вони не спілкуватимуться з вашою системою, але стануть хорошим компромісом, який може скоротити короткострокові і довгострокові витрати.

Більшість стартових комплектів коштують в середньому близько 1 000 грн, але є багато дешевших систем безпеки за 5 000 грн і навіть менше.

Уверх