Встановлення відеоспостереження для магазину

Встановлення відеоспостереження для магазину

видеонаблюдение в магазинеПитання безпеки завжди стоїть дуже гостро. Це стосується і охорони приватної власності, жител, і особливо бізнес-приміщень. Одним з надійних методів охорони території й спостереження за нею є система відеоспостереження. Вона дозволяє контролювати усі дії усередині приміщення і на прилеглій території, впізнавати зловмисників і запобігти пограбуванням, підпалам й іншим нападам.

Окрім цього, відеоспостереження сприяє контролю співробітників й усього робочого процесу. З камерами значно простіше встановлювати мотивацію або покарання працівникам.

Різновиди камер й місце їх установки

Є багато різновидів систем відеоспостереження. Для магазину вони діляться на декілька категорій, залежно від мети використання й місця розташування:

  • над касою – має бути з максимально високою роздільною спроможністю, щоб можна було легко переглядати дрібні деталі (купюри, назви товарів тощо);
  • для спостереження за складськими приміщеннями – тут підійдуть камери різних типів – купольні або корпусні;
  • для торгового залу – найбільше тут підійдуть прості купольні камери, розраховані для охоплення великих територій, здатні просто фіксувати людей й їх дію;
  • на вході до магазину – краще придбати вузьконаправлені камери, щоб визначати обличчя людини;
  • для зовнішніх територій (парковка, чорні виходи тощо) – такі камери повинні оснащуватися зовнішнім каркасом й бути стійкими до дії сонця, вітру та вологи. Мають бути особливо якісними й міцними, адже саме зовнішні камери найчастіше ламаються й псуються вандалами.

Управління системою відеоспостереження

Існує лише декілька методів управління і контролю за системою відеоспостереження, але більшість з них вже застаріла. На зміну прийшли сучасні технології, представлені у вигляді систем, підключених до мережі Інтернет.

Для подібної IP-системи характерне просте управління через ПК, можливість стежити за цільовою територією цілодобово з будь-якої точки світу. До того ж немає необхідності купувати додаткові деталі та програмне забезпечення.

Як відбувається встановлення відеоспостереження

Правильно обрати ы придбати охоронну відеосистему спостереження – це лише півсправи. Ще один важливий момент – її правильне встановлення.

Зайнятися установкою можна самостійно, але у такому разі немає ніяких гарантій, що все працюватиме, як належить. Краще звернутися до професіоналів. Спершу треба буде детально описати об’єкт, далі – консультація і виїзд фахівців на територію з подальшими вимірами, аналізом і врешті решт встановлення системи. Звертаючись за професійною допомогою, ви отримаєте гарантію роботи й дотримання усіх норм монтажу.

Неможливо переоцінити користь відеоспостереження в магазині. Завдяки йому власник бізнесу може бути упевнений в чесності своїх співробітників, цілісності й збереженні інвентаря і товарів. Та й для самих співробітників відеоспостереження може послужити хорошу дружбу, наприклад при виявленні причини недостачі.

Обзавівшись якісною системою спостереження, ви отримаєте надійність, спокій і упевненість в завтрашньому дні!

Уверх