Встановлення відеоспостереження - як все зробити правильно

Встановлення відеоспостереження – як все зробити правильно

Відеоспостереження – невід’ємна частина системи безпеки підприємства. Сучасні технології відеоспостереження дозволяють контролювати роботу співробітників, охороняти підприємство від зловмисників і несанкціонованого доступу, автоматизувати трудові операції й вирішувати безліч інших завдань.

Камери можна об’єднувати з охоронною, пожежною сигналізацією і СКУД, щоб швидко реагувати на будь-які загрози. Але повноцінна робота системи залежить тільки від правильного монтажу устаткування.

Монтаж відеоспостереження включає кріплення камер, визначення кута огляду, сліпих зон і розрахунок прокладення кабелю. Перед тим, як почати все робити, слід вивчити усі особливості території, де будуть встановлені камери. Так, від розміру території залежить кількість необхідного устаткування – наприклад, тих же відеокамер. Також важливо визначитися яку систему встановлювати – дротяну або безпровідну. Треба скласти план розміщення приладів, прокладення кабелів, вибрати відповідні відеореєстратори і камери.

Безпровідні камери підключаються через мережу й можуть розміщуватися у будь-якому місці. Дротяні вимагають прокладення кабелю на стіні, в пластиковій коробці або під землею.

На виробництві або комерційній фірмі відеоспостереження має бути внутрішнім і зовнішнім. Встановлення камер зовні підприємства дозволяє контролювати територію, центральний вхід, паркінг і своєчасно реагувати на загрози. Доцільно встановлювати камери по периметру території і у внутрішньому дворі. Система повинна швидко визначати незаконне проникнення, контролювати, які машини заїжджають на територію, а які залишають її.

Усередині приміщення треба розмістити камери на складах, в цехах, адміністративно-господарських відділах і на прохідній. Необхідно правильно визначити функціональні зони і підібрати камери під них – купольні, з поворотним механізмом, інфрачервоним підсвічуванням, зумом й інші. Відеокамери в продуктивному цеху треба встановити так, щоб контролювати технологічний процес, рух товару і дії робітників.

Після встановлення устаткування важливо перевірити ефективність його роботи: перевірка роботи камер, наявність сліпих зон, налаштування відеореєстратора й інші нюанси.

Сучасне устаткування здатне відстежити навіть найдрібніші дії під час роботи співробітників й надати детальне зображення. Від правильного встановлення устаткування на підприємстві залежить уся система безпеки. Відеоспостереження захистить підприємство від проникнення, крадіжки, допоможе регулювати роботу персоналу і контролювати територію зовні!

Уверх