Як убезпечити промислові активи

Як убезпечити промислові активи

Одним з найголовніших пріоритетів будь-якого виробництва, якої б спрямованості воно не було, вважається безпека. І подібно до того, як розвиваються та вдосконалюються застосовувані технології та обладнання на виробничих лініях, має вдосконалюватись і безпека.

Фізичні та інтелектуальні активи, загрози витоку корпоративної інформації, умови праці робітників, застосування небезпечних технологій або сировини – усе це має бути під контролем. Тут потрібне рішення, що поєднує відразу декілька технологій забезпечення безпеки. Це полегшує, автоматизує всі процеси, дозволяє швидко виявити проблему (аварію, збій обладнання, псування майна, крадіжку, проникнення на територію сторонніх) та усунути її.

Найкращим способом отримати комплексне безпекове рішення є співпраця з професійним агентством безпеки. Коли проблемою займаються комплексно, ризик потенційних небезпек значно знижується.

Фізична охорона – основа безпеки на заводі

Фізична охорона на заводіНезважаючи на широке застосування цифрових засобів безпеки – відеокамер та датчиків – без спеціально підготовлених фахівців, отримані дані нічого не дадуть. За монітором має бути професійний охоронець, який знає, як діяти в небезпечній ситуації. Наприклад, у разі витоку хімікатів або задимлення необхідно організувати евакуацію персоналу, а у разі спрацювання сигналізації – виявити та затримати порушника, застосовуючи належні за штатом засоби.

Загальні ризики промислової безпеки найчастіше включають крадіжку, псування обладнання, саботаж та незаконне проникнення. Навіть найсуворіший захист периметра підприємства хоч і важливий, проте не може забезпечити захист фізичних активів компанії зсередини самими працівниками. Ось чому компаніям необхідно впроваджувати нові рішення безпеки, що охоплюють весь спектр вимог фізичної безпеки, але не забувати і про звичайну охорону.

До завдань охоронця на заводі може входити обхід периметра, патрулювання внутрішньої території (як у нічний, так і в денний, робочий час), контроль на прохідній та транспортній брамі.

У промисловому секторі нещодавні загрози критичній інфраструктурі спричинили посилення заходів безпеки – це необхідність, яку потрібно вжити. Тільки так можна забезпечити комплексну безпекову стратегію, приймати правильні рішення та адекватно реагувати на небезпеку в критичних ситуаціях!

Уверх