Які існують камери відеоспостереження і в чому між ними різниця?

Які існують камери відеоспостереження і в чому між ними різниця?

Какие бывают камеры видеонаблюдения и в чём между ними разницаІснує безліч різних камер для систем безпеки, які можна комбінувати для створення ефективної системи спостереження.

Досягнення в області відео і безпровідних технологій зробили можливим повнокольорові, повноекранні відеозображення з високою роздільною здатністю. Можна не лише встановити повне відеоспостереження по усьому об’єкту, але й вибрати з різних типів камер відеоспостереження, призначених для вирішення конкретних вузькоспеціалізованих завдань.

Внутрішні камери

Як правило, пропонують ширший кут огляду, ніж стандартні камери, але «купольні камери» йдуть ще далі. З повним охопленням на 360 градусів одна камера може контролювати усю територію! З іншого боку, камера з «фіксованим об’єктивом» дає можливість постійно фокусуватися на певній області, що ідеально для отримання максимально якісної картинки.

Зовнішні камери

Вуличні камери мають міцніші й погодостійкі корпуси з компонентами, призначеними для захоплення ширшого кута і пристосування до повного діапазону умов зовнішнього освітлення.

Завдяки безлічі опцій, включаючи дистанційне керування панорамуванням і нахилом, інфрачервоне нічне бачення, виявлення руху та безпровідний зв’язок, можна забезпечити необхідний рівень захисту.

Камери з детектором руху

Об’єднують детектор руху з камерою, включаючи її при виявленні активності на об’єкті. Це не лише заощадить незліченні години дискового простору цифрового відеореєстратора, але й дасть додатковий рівень захисту, попереджаючи про виявлення підозрілої активності.

Регульовані камери

Для максимального контролю і охоплення система може включати регульовані камери спостереження. Оснащені приводами з електроприводом, вони можуть бути запрограмовані на автоматичне переміщення для захоплення ширшого кута, ніж фіксовані камери. Більш того, більшість з них пропонують дистанційне керування панорамуванням, нахилом і масштабуванням, щоб ви могли по-справжньому оглядітися і зосередитися на тому, що в даний момент є найбільш важливим.

Безпровідні камери

Такі камери потрібні усім, хто потребує відеоспостереження і безпровідної системи, і є відмінним рішенням, якщо вам потрібна камера в місці, куди не можна протягнути дроти. Такі камери можуть бути внутрішніми, зовнішніми, фіксованими, з датчиком руху й іншими.

Відеокамери – це тільки половина системи безпеки. Щоб створити по-справжньому ефективний захист, камери треба інтегрувати в систему. Вона може складатися з декілька типів пристроїв, які дадуть гнучкі можливості перегляду і запису. Якщо до вашої системи підключено більше однієї камери, у вас є вибір: перемикатися між каналами або розділити відео для одночасного перегляду декількох каналів.

Гнучкість системи відеоспостереження виходить за межі простого спостереження. Це потужний інструмент контролю за територією і можливість значно підвищити безпеку на об’єкті!

Уверх